גיבוי פלאפון

 
רוצים לוודא שהתמונות מהטיול, הסרטונים בהם מפגין הילד כישורים וירטואוזיים או רשימת אנשי הקשר שלכם ישארו איתכם כל עוד אתם רוצים בכך? שאף תקלה, סדק, רטיבות או כל בעיה אחרת לא ימחקו אותם לנצח מן הנייד שלכם? זה המקום והזמן לעשות גיבוי פלאפון אם לא עשיתם זאת עדיין. מומלץ לגבות לא רק תמונות וסרטונים אלא גם אנשי קשר ואפילו הודעות ווטסאפ או הודעות. אי אפשר לדעת מתי תצטרכו אותם. לכן, גיבוי הוא פעולה שחשוב לבצע. איך מומלץ לעשות את זה?
 

קצת על גיבוי בענן

 
שומעים היום הרבה על גיבוי בענן וחברות רבות מפרסמות את שירותי גיבוי בענן שלהן. בגיבוי בענן הכוונה לכך שהקבצים נשמרים בשרת אחסון מרוחק של חברה כלשהי. אם מדובר על מכשיר אייפון למשל, חברת אפל מציעה שירות Icloude בו כל המידע הנשמר בפלאפון, החל מאנשי קשר ועד תמונות. בגוגל הדברים נעשים אחרת: הטלפון מחובר גם כך לחשבון גוגל כך שאנשי קשר למשל מועלים אוטומטית בגלל החיבור. שיחות והודעות לעומת זאת ניתן לגבות עם אפליקציה חיצונית. לגבי תמונות, באנדרואיד ניתן לגבות אותן באמצעות חשבון פייסבוק או גוגל פלוס שיהיה מחובר למכשיר. באייפון ניתן עד נפח מסויים להשתמש ב-Icloude. מעבר לכך גם יהיה צורך באפליקציות חיצוניות.
 

אפליקציות חיצוניות לגיבוי

 
ישנן אפליקציות שונות באמצעותן ניתן לעשות גיבוי פלאפון. אם זהו מכשיר אייפון, מלבד הגיבוי בענן של Icloude ישנה גם תוכנת Itunes בה ניתן לעשות את הגיבוי על ידי חיבור המכשיר למחשב. ישנן אפליקציות נוספות בהן ניתן להשתמש בכל סוגי המכשירים כמו G Cloud Backup ואפליקציות נוספות.
 

לא הספקתם לגבות והחומר אבד? זה הזמן לשחזר

 
גם אם לא הספקתם לגבות את הפלאפון ובדרך כלשהי חלק או כל המידע נמחק, עדיין יש מה לעשות. במעבדות מקצועיות ניתן לבצע גם שחזור של המידע - חלקו או אפילו כולו. ישנן מספר שיטות שחזור ובמהלך בדיקת היתכנות נמצאת השיטה המתאימה ביותר או שילוב השיטות הטוב ביותר לשחזור הקבצים האבודים. אנחנו בפיקס פלוס בעלי ידע מקצועי רב וניסיון של שנים בשחזור קבצים ומידע.