מכשירים סלולריים

 
אנחנו לא יכולים בלעדיהם, ומשלבים אותם בכל חלק בחיינו, בין אם בעבודה, חיי המשפחה, ושעות הפנאי. בהתאם לכך, ישנון חברות רבות המייצרות מכשירי פלאפון, כל אחת מהן מייצרת דגמים רבים. איך לא להתבלבל? איך לדעת מה מומלץ בלי להיות סופר מבינים במכשירים ניידים ובטכנולוגיה בכלל? סקרנו עבורכם מספר דגמי פלאפונים מומלצים אותם גם תוכלו למצוא אצלנו בחנות:
 
  1. גלקסי 9S: גלקסי 9S הוא בעל מראה יפהפה כמו של קודמו האס 8: מסך רחב מאוד, שוליים דקים והמסך קמור לצדדים. שינויים שנעשו בדגם זה הם חיישן טביעת האצבע ששינה את מיקומו מתחת למצלמה ואינו נמצא לצידה. כך אפשר להשתמש במצלמה בחופשיות. המכשיר עבה יותר במעט מקודמו אך העובי שווה את המראה המעט גס יותר: הוא הופך את המכשיר לעמיד יותר. מבחינת צילום, המצלמה מסוגלת לצלם גם בהילוך איטי מאוד. הסוללה בעלת הספק גבוה ויכולה להספיק גם ליומיים כל עוד זהו שימוש בסיסי.

  2. אייפון X: אייפון X שונה בעיצובו ממכשירי האייפון הקודמים. אין בו כפתור בית והמסך תופס את רוב השטח, כמעט ללא שוליים. אייפון X הוא האייפון עם המסך הגדול ביותר אי פעם. למכשיר טכנולוגיה הייחודית לאפל בה מתאים את עצמו המסך לצבעי הסביבה. אם מחיר אייפון נחשב גבוה, כאן אפשר גם להבין למה: המסך נותן חדות גבוהה מאוד, בהירות גבוהה וצבעים נהדרים. גם החומרה בו היא איכותית ביותר: הוא מכיל מערכת שבבים הנחשבת לטובה ביותר בעולם. מכשיר זה יעבוד במהירות ולא יאט גם אם אתם "משתמשים כבדים" במיוחד. הממשק נטול כפתור בית ומחליף אותו פס לבן בתחתית. לאחר התרגלות קצרה השימוש בו נוח מאוד.

  3. שיאומי נוט 4: חברת שיאומי הסינית ידועה במכשירים האיכותיים שלה ובמחירים הנוחים. המסך של שיאומי נוט 4 הוא בעל מראה מצוין, מסך המספק צבעים באיכות טובה מאוד ועם ממשק נוח מאוד לשימוש המציג שיפורים לעומת הגרסה הקודמת. לא סתם הפך שיאומי נוט 4 לפופולארי מאוד בישראל ובעולם.
 
מתלבטים מה לקנות? אנחנו בפיקס פלוס מציעים דגמי הפלאפונים איכותיים, כולל הדגמים שסקרנו למעלה ונשמח לייעץ לכם לגבי הבחירה הטובה ביותר עבורכם.