תיקון מסך במכשירים סלולריים

 
מכשיר הפלאפון נפל ונחבט ברצפה? נפל למים? תקלות כאלה ותקלות נוספות יוצרות לרוב בעיות באחד האזורים הרגישים ביותר של הפלאפון - המסך. המסך מתפרש על פני שטח רחב ובאמצעותו נעשה הקישור בין המשתמש לבין המכשיר ולכן הוא מאוד עדין. תיקון מסך במכשירים סלולריים דורש לא מעט עבודה וגם חלקים חלופיים. לכן, כשמחפשים מקום לבצע בו תיקון מסך יש לבחור מעבדה אמינה ומקצועית.
 

כיצד בנוי מסך הפלאפון?

 
המסך מורכב משלוש שכבות. השכבה החיצונית ביותר היא שכבת זכוכית חיצונית. כל עוד רק שכבה זו נשברת או נהרסת, התיקון פשוט יותר. השכבה האמצעית היא הטאץ' מגע- שכבה של זכוכית שקופה הרגישה למגע ומכילה חיישנים המזהים את המגע. השכבה הפנימית ביותר היא מסך התצוגה- המסך הפנימי המשמש להצגת התמונה. כאשר ישנה בעיה בשתי השכבות הפנימיות, נדרשת מיומנות רבה יותר בתיקון. עדיין, גם אם רק הזכוכית החיצונית נפגעת, יש לשים לב שאתם פונים למעבדה שתבצע את התיקון כפי שצריך ולא תפגע בדרך בחלקים אחרים.
 

לעשות שימוש בחלפים איכותיים

 
ממש כמו ברכב, גם במכשירים הסלולריים ישנם חלפים ממקורות שונים ושעברו דרך שונה. ישנם חלפים חדשים ומקוריים המגיעים הישר מהמפעל או הספק. ישנם חלפים מקוריים אך שפורקו ממכשיר על ידי החברה ולאחר שנמצאו תקינים הם נשלחים לשימוש חוזר. ישנם כאלה שעברו חידוש באופן חלקי במפעל. אם מדובר על מסך, ישנם מסכים שהזכוכית החיצונית בהם הוחלפה אך שתי השכבות הפנימיות נשארו מקוריות. ישנם מסכים שעברו חידוש פרטי בחנויות או מעבדות, וכאן איכות המסך תלויה בעבודה שנעשתה. לכן, כשאתם פונים למעבדה לתיקון המסך, בקשו לראות שמדובר בחלפים איכותיים.
 

מקום אחד לתקן כל מה שנדרש

 
חפשו מעבדה עליה תוכלו לסמוך בכל תיקון מכשיר שנדרש. לא קל למצוא מעבדה שתבצע עבורכם כל תיקון שידרש במקצועיות הגבוהה ביותר. אנחנו בפיקס פלוס, חנות וגם מעבדה לתיקון מכשירים סלולריים, מבצעים כבר 13 שנים את כל סוגי התיקונים וגם מציעים את הדגמים החדשים ביותר בחנות. רוצים לראות אותנו בפעולה בזמן תיקון המכשיר? נשמח לעשות אותו מולכם. אם אתם בעסק כל היום ולא מוצאים זמן להגיע, נשמח להגיע אליכם ולאסוף את המכשיר ולהחזירו לאחר התיקון.