תיקון פלאפון

 
אנחנו לא יכולים בלעדיו, ורגע אחד שלא יהיה איתנו נרגיש תחושה של חוסר אונים מוחלט. לא, לא מדובר על אוויר, מים או אוכל אלא על הפלאפון שלנו... היום הפלאפון הוא הדרך העיקרית שלנו לתקשר עם העולם, כולל עם אלה שיושבים ממש לידנו. לכן, כל תקלה שיש בפלאפון מטרידה אותנו ברמה שאם לא נתקן את הפלאפון עכשיו ומיד לא נוכל להמשיך הלאה. אילו תקלות אופייניות יש בפלאפון? מתי תיקון פלאפון ישתלם לנו ואיך מומלץ לבחור מקום?
 

מחסור בזיכרון

 
מי לא מכיר את ההודעה שמקום האחסון כמעט מלא עם תחילת השימוש בווטסאפ או יותר מזה- שבדיוק כשהילד מציג את כישוריו במופע הסיום מופיעה ההודעה שלא ניתן לצלם סרטי וידיאו בגלל חוסר במקום. לעיתים מחיקת תמונות שאתם פחות קשורים אליהן, סרטים, קבצי מוזיקה או אפליקציות שאין בהן שימוש יפתרו את הבעיה, אך אם לא, הדבר דורש כבר בדיקה מקצועית.
 

הצטברות חלודה בשקע הטעינה

 
רבים מאיתנו לא יכולים להחזיק בלי הפלאפון אפילו כמה דקות ביום כשהם נמצאים במקלחת. הדבר יכול לגרום לקורוזיה - החלדה באזור שקע הטעינה בגלל אדי מים שחלחלו פנימה והתעבו בפנים, מה שיביא לכך שהפלאפון לא יטען. בכל מקרה, אם החלפתם מטען ועדיין ישנה בעיה בטעינה, הדבר דורש בדיקה מקצועית שתכלול הסתכלות ב"קרביים" של הפלאפון. אצלנו בפיקס פלוס נשמח לעשות את "הניתוח" ממש מולכם ולתקן את התקלה במקצועיות ובמהירות.
 

תקלות מסך

 
עד כמה שהפלאפון נראה לנו עמיד וחזק, לנפילה בה הוא נחבט בעוצמה ברצפה יהיו השלכות הקשורות בעיקר למסך. לא מדובר רק על מסך שבור או סדקים. לעיתים יהיו בעיות גם בתמונה כמו ריצודים, עיוותי תמונה, שטחים מתים בהם אין תגובה למגע שלנו ועוד. בתקלות מסך לא כדאי לנסות לטפל לבד, הדבר מיכול לגרום רק לנזקים רבים יותר. כאן מומלץ תיקון פלאפון במקום המתמחה בכך.
 

איפה לבצע תיקון פלאפון?

 
תיקון פלאפון לא חייב להתבצע בחברת הפלאפון שלכם. להיפך - חברת הפלאפון רק תנסה לשכנע אתכם לרכוש מכשיר חדש כי לא משתלם לה להתעסק עם תיקונים. בחרו בחנות פלאפונים שיש בה גם מעבדה, ועובדיה בעלי ניסיון רב בתיקון פלאפונים מכל הסוגים. לנו בפיקס פלוס ניסיון רב בתיקון כל סוגי הפלאפונים, כולל פלאפונים סיניים, ונשמח לעשות זאת ממש מולכם.